Stila mainītājs

Izvēlies savu krāsu

Lai iegūtu labāku kvalitāti izvēlies citu internetpārlukprogrammu CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Profile Pic
€3,20 (Fiksētie)

SIA “Tērvetes Garša” aicina darbā viesmīli

  • SIA “Tērvetes Garša” aicina darbā viesmīli
Apraksts
Cena : €3,20 (Fiksētie)
Type : Darba vakance
Datums : 28. maijs, 2021
Lokācija : LATVIJA, Tirgus laukums, Dobele, Dobeles nov.

VIESMĪLIS

DARBA APRAKSTS

SIA “Tērvetes Garša” aicina darbā viesmīli darbam Dobelē, Tērvetes Garšu restorānā.

Piedāvājam:

– stabilu atalgojumu, balstītu uz Tavu pieredzi un prasmēm sākot no 3,20 EUR/h pirms nodokļu nomaksas;

– komfortablus darba apstākļus;

– pusdienas darba vietā;

– veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām.

Prasības:

– teicamas saskarsmes un komunikācijas prasmes, atbildības sajūta;

– spēja ātri mācīties un organizēt savu darbu;

– labas latviešu, krievu un vēlams angļu valodas zināšanas;

– iepriekšēja pieredze darbā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Kandidātus lūdzam pieteikties vakancei sūtot CV uz e-pasta adresi info@tega.lv. Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu.

* Personas datu apstrādes pārzinis ir SIA Tērvetes Garša. Informējam, ka nosūtot savu CV (Dzīves gājumu), Jūs piekrītat, ka Jūsu personas dati tiks apstrādāti, lai novērtētu kandidāta iespēju ieņemt norādīto amatu un nodrošinātu atlases konkursa norisi. Ja pretendents netiks pieņemts darbā, pretendenta CV tiks iznīcināts pēc konkrētās atlases laika beigām.

PRASMES

Alga bruto: 3.2 – 5 EUR

Vakances Nr.: 210526-82

Uzņēmums: Tērvetes Garša, SIA

Darba vietas adrese: LATVIJA, Tirgus laukums, Dobele, Dobeles nov.

Nosaukums: Viena vesela slodze

Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība

Aktuāla līdz; 14.06.2021

Darba sākšanas datums: 14.06.2021

Pieteikto vietu skaits: 1

Teksts kopēts no: https://ej.uz/phxr

Piezvanot pārdevējām, neaizmirsti pateikt, ka sludinājumu atradi gets.lv

Līdzīgi sludinājumi
lvLatviešu valoda
Augša