Kā pievienot sludinājumu?

Pamācība sludinājuma ievietošanai

( lauki, kas atzīmēti ar *, ir obligāti aizpildāmi)!

1. Spiežam pogu – pievienot sludinājumu!

 

2. Izvēlēties kategoriju ( spiežam uz ATTĒLĀ REDZAMĀS pogas – izvēlēties kategoriju), jūsuprāt, kas būtu piemērotākā jūsu sludinājumam! ( ja nevarat atrast vēlamo kategoriju, spiežam sadaļu -Dažādi, mēs vēlāk to izveidosim priekš jums!)

3. Kad izvēlēta lielā kategorija, tad tālāk izvēlamies apakškategoriju. Piemēram, ja Jūs izvēlējāties iepriekš sadaļu – Atpūta, hobiji, tad tālāk jūs varat izvēlēties no apakškategorijām – Banketi, biļetes, datorspēlēs, grāmatas utt.

4. Pēc tam izvēlamies savam sludinājumam nosaukumu, kas pēc iespējas labāk piesaistīs jauno pircēju! Piemēram – Pārdodu lieliskas kvalitātes ziemas zābakus, sieviešu, 38 izmērs.

5. Pati galvenā daļa – apraksts! Vēlams līdz 500 rakstu zīmēm ar visu svarīgāko informāciju. Ja jūs vēlāties sasniegt maksimāli lielu interesi par jūsu lietu, pakalpojumu, teksta beigās pieliekam 2-5 hashtagus # ( piemēram , ja jūs pārdodat zābakus, tad #zābaki, # Auce, #izcila cena utt.)! Ar redaktora palīdzību ir iespēja izcelt tekstu!

6. Vēlams pievienot pāris bildes! Ir iespēja, vai nu augšupielādēt no datora vai ievilkt bildi norādītājā lodziņā ( maksimālais izmērs 2000 kb)!

7. Pēc tam norādām atrašanās vietu, novadu un pilsētu, ja nav jums vēlamās, izvēlamies tuvāko un aprakstā norādām precīzu adresi! Būsim ļoti pateicīgi, ja par iztrūkstošo pilsētu Jūs informēsiet gets.lv administratoru caur e-pastu ( Mūsu kontakti sadaļā!)

8. Vēlāk ierakstam lietas, pakalpojumu cenu ( euro) , ja nav noteiktas cenas , tad lūdzu ierakstam – 0!

 

 

9. Tad mums ir jāprecizē sludinājuma veids! Ko mēs vēlamies ar viņu darīt, kāda veidā sludinājums tas ir, tādēļ mums jāizvēlas sludinājuma statuss! Vai mēs pērkam, pārdodam, mainām…Ja nekas neatbilst vai tas ir pakalpojums, spiežam sadaļu – cits!


10. Beigu fāzē ievadam nemazāk svarīgu informāciju par sevi  – kontaktinformāciju! Sākam ar sludinājuma autoru!

11. Jūsu mājas lapas adresi ( nav obligāti )!

12. Telefonu. Ja nevēlaties, rakstiet 00000000!

13. E-pasta adresi. Ja nevēlaties, rakstiet infoget@gets.lv!

14. Ja jūs esat sociālajos tīklos, tad iekopējiet adresi!