Lietošanas noteikumi, sīkdatņu lietošana

Sludinājumu servisa Gets.lv lietošanas noteikumi

  • Ievietojot sludinājumu, lietotājs pilnīgi piekrīt šiem lietošanas noteikumiem, kā arī ar to, ka iesniegtie personiski dati un kontaktinformācija tiks glabāti Gets.lv vietnē saskaņā ar likuma normām.

Sludinājumu satura noteikumi:

1. Sludinājumi netiek pieņemti ( tikt dzēsti ), ja:

1.1 Pārkāpj likumu, vispārpieņemtās uzvedības un ētikas normas. Sludinājumā nav aizpildīti obligāti aizpildāmie lauki, vai norādīta informācija ir nepareiza vai ir kļūdaina.

1.2 Sludinājums pārkāpj autortiesības vai tirdzniecības marku tiesības.

1.3 Sludinājums domāts informācijas par lietotājiem vākšanai.

1.4 Par kuriem pienāk vairākas sūdzības.

1.5 Ar licencējamu preču vai pakalpojumu piedāvājumiem, ja sludinājums nesatur precīzu pārdevēja kontaktinformāciju un atbilstošās licences numuru.

1.6 Satur piedāvājumus darbam video čatos, erotiskās video un foto sesijās vai jebkādā veidā seksa pakalpojumu sniegšanā.

1.7 Sludinājums satur medikamentu, preču vai pakalpojumu izplatīšanas piedāvājumus izmantojot tīkla mārketingu MLM. Piedāvājumi ar pelnīšanas iespējām internetā saistītām ar reģistrēšanos, klikšķiem vai citiem apšaubāmiem darbības veidiem.

1.8 Tiek piedāvāti tabakas izstrādājumi, alkohols (izņemot kolekcijas), prekursori, kontrolējamie medikamenti, bīstamas vai kaitīgas vielas un produkti, kā arī nesertificēti atbilstoši ES normām preču piedāvājumi.

1.9 Sludinājums ir no nodarbinātības aģentūrām vai personāla atlases kompānijām, no izsolēm, vai tiek reklamēti citi sludinājumu dēļi. Ka arī, ja satur tekstā vai fotoattēlos logotipus, reklāmu vai linkus saistītus ar iepriekš minētajām organizācijām. Netiek pieņemti publicēšanai interneta linki, kuri satur norādes uz citiem sludinājumu servisiem.

1.10 Satur norādes uz resursiem, kuri nekorekti apkalpo apmeklētājus, atver uznirstošos logus, ieslēdz skaņas pavadījumus vai veic citas ļaunprātīgas darbības vērstas pret apmeklētājiem vai informācijas sistēmām; satur preču vai pakalpojumu piedāvājumus, kurus aizliegts izvietot Gets.lv sludinājumos.
Piemēram:
– Sludinājums ietver linku uz vietni, kas piedāvā smēķēšanas ierīces, pat ja sludinājumā nav minēta informācija par šim ierīcēm.
– Noklikšķinot uz linka atveras lapa ar aicinājumu piereģistrēties vai aizpildīt anketu vai aptauju.
– Noklikšķinot uz linka atveras pavisam cita lapa, nekā ir norādīta sludinājumā (pāradresācija) vai atveras vēl papildus lapa (PopUp vai PopUnder).

1.11 Satur interneta vietnes linku, kurš nav saistīts ar sludinājuma saturu. Arī, ja links ved vietnē ar novecojušo saturu, satur pārāk maz informācijas vai ļoti zemā kvalitātē, kā arī ja ir pārslogots ar web skaitītājiem, reklāmas blokiem, linkiem uz citām vietnēm.

1.12 Sludinājumi par auto pārdošanu ar nobraukuma skaitītāju, kurš ir samazināts vai norādīts nepareizi; ar fotogrāfijām, kurās numura zīmes ir paslēptas vai aizstātas, vai vispār bez Latvijas numura zīmēm; kā arī, ja norādīts cits neatbilstošs izlaiduma gads vai ar citām krāpnieciskām darbībām.

Kārtības noteikumi:

2.1 Vietnes administratori dzēš visus uzskaitītus 1. nodaļa sludinājumus. Gadījumā, kad raupji pārkāpti sludinājuma satura noteikumi vai pārkāpumi atkārtojas, publicēšanas piekļuve var tikt slēgta.

Pušu atbildība:

3.1 Gadījumos, kad sludinājums pārkāpj vietnes noteikumus, satur Latvijas Republikas likumdošanas, autortiesības, tirdzniecības marku tiesības pārkāpumus, kā arī ja nodarīti zaudējumu vai neērtības trešajām personām, lietotājs ( sludinājuma iesniedzējs) uzņemas pilnu finansiālo atbildību par ievietotā sludinājuma saturu, kā vietnes, tā arī trešo personu priekšā.

3.2 Uzņēmums, administrators, kā arī sludinājumu servisa Gets.lv īpašnieks nenes atbildību par sludinājumu saturu, kā arī par iespējamiem zaudējumiem un neērtībām, kas saistīti ar portāla darbību vai nepieejamību.

Nosacījumu un noteikumu izmaiņas:

4. Sludinājumu servisa Gets.lv lietošanas nosacījumi un noteikumi var tikt mainīti, papildināti jeb laboti un stājas spēkā no brīža, kad tās ir publicētas vietnē.

Datums: 17.09.2017

 

Sīkdatņu izmantošana!

Kas mēs esam?

Mūsu mājas lapas adrese ir: https://gets.lv.

Kādus personīgos datus mēs apkopojam un kāpēc mēs tos savācam?

Kad apmeklētāji atstāj komentārus vietnē, mēs apkopojam datus, kas parādīti komentāru formā, kā arī apmeklētāja IP adresi un pārlūkprogrammas lietotāja aģentu virkni, lai palīdzētu surogātpasta atklāšanai.

Mediji:

Ja augšupielādējat attēlus vietnē, jums nevajadzētu augšupielādēt attēlus ar iegultiem atrašanās vietas datiem (EXIF GPS), kas iekļauti. Tīmekļa vietnes apmeklētāji var lejupielādēt un izvilkt vietnes datus no tīmekļa vietnes attēliem.

Kontaktformas:

Sīkdatnes

Ja atstājat komentāru mūsu vietnē, jūs varat izvēlēties saglabāt savu vārdu, e-pasta adresi un vietni sīkdatnēs. Tie ir jūsu ērtībai, tādēļ, ja atstājat citu komentāru, jums nav jāaizpilda jūsu informācija. Šīs sīkdatnes ilgs vienu gadu.

Ja jums ir konts un jūs piesakāties šai vietnei, mēs iestatīsim pagaidu sīkfailu, lai noteiktu, vai jūsu pārlūkprogramma pieļauj sīkfailus. Šajā sīkdatnē nav nekādu personas datu, un to aizliedz, aizverot pārlūkprogrammu.

Kad jūs piesakāties, mēs arī izveidosim vairākus sīkfailus, lai saglabātu jūsu pieteikšanās informāciju un ekrāna izvēli. Pieejas cepumi ilgst divas dienas, un ekrāna iespēju cepumi ilgst gadu. Ja izvēlaties “Atcerēties mani”, jūsu pieteikšanās process turpināsies divas nedēļas. Ja izrakstīsies no sava konta, pieteikšanās sīkfaili tiks noņemti.

Ja rediģējat vai publicējat rakstu, jūsu pārlūkprogrammā tiks saglabāts papildu sīkfails. Šajā sīkdatnē nav ietverti nekādi personas dati un vienkārši tiek parādīts raksts, kuru tikko rediģējāt. Tas beidzas pēc 1 dienas.

Iegultais saturs no citām vietnēm:

Šajā vietnē ietvertie raksti var ietvert iegulto saturu (piemēram, videoklipus, attēlus, rakstus utt.). Iegultais saturs no citām vietnēm notiek tāpat kā tad, ja apmeklētājs ir apmeklējis citu vietni.

Šīs vietnes var apkopot datus par jums, izmantot sīkfailus, iegult papildu trešās puses izsekošanu un pārraudzīt jūsu mijiedarbību ar šo iegulto saturu, tostarp izsekot mijiedarbību ar iegulto saturu, ja jums ir konts un esat pieteicies šajā tīmekļa vietnē.

Analytics:

Ja atstājat komentāru, komentārs un tā metadati tiek saglabāti uz nenoteiktu laiku. Tādējādi mēs varam automātiski atpazīt un apstiprināt visus papildu komentārus, nevis turēt tos moderācijas rindā.

Lietotājiem, kuri reģistrējas mūsu vietnē (ja tādi ir), mēs arī saglabājam viņu sniegto personisko informāciju savā lietotāja profilā. Visi lietotāji jebkurā laikā var redzēt, rediģēt vai dzēst savu personisko informāciju (izņemot to, ka viņi nevar mainīt viņu lietotājvārdu). Tīmekļa vietņu administratori var arī skatīt un rediģēt šo informāciju.

Kādas tiesības jums ir attiecībā uz jūsu datiem?

Ja jums ir konts šajā vietnē vai esat atstājis komentārus, jūs varat pieprasīt saņemt eksportēto personas datus par jums, ieskaitot jums visus mums sniegtos datus. Jūs varat arī pieprasīt, lai mēs izdzēstu visus jūsu rīcībā esošos personas datus. Tas neietver nekādus datus, par kuriem mums ir jāpaliek administratīviem, juridiskiem vai drošības mērķiem.

Kur mēs nosūtām jūsu datus?

Apmeklētāju komentārus var pārbaudīt, izmantojot automātisku surogātpasta atklāšanas pakalpojumu.