Tenapors aicina darbā autovadītāju darbam Dobelē, alga 1200-1600 eiro bruto.

Jūn 25

63720908

Sazināties

Sludinājums apraksts

Prasības pretendentiem:
Pieredze līdzīga darba veikšanā;
CE kategorijas auto vadītāja apliecība, 95. kods, čipkarte;
Augsta atbildības sajūta un godprātīga attieksme pret darbu.

Galvenie pienākumi:
Pasūtījumu savlaicīga piegāde klientiem;
Pasūtījumu pieņemšana/izsniegšan a atbilstošā kvalitātē un daudzumos;
Izkraušanas darbi;
Ceļa zīmju aizpilde un kontrole.

Mēs piedāvājam:
Darbu vienā no lielākajiem būvmateriālu ražošanas uzņēmumiem;
Apmācību un karjeras izaugsmes iespējas uzņēmuma attīstības procesā;
Konkurētspējīgu un stabilu atalgojumu no 1200-1600 bruto (pirms nodokļu nomaksas).

lūgums sūtīt pieteikumu uz norādīto epastu vai aizpildīt pieteikuma anketu Spodrības ielā 1, Dobelē.

Profesija: Autovadītājs
Кategorija: Kravas automašīnas vadītājs
Darba devēja statuss: Juridiska persona
Kompānijas nosaukums: Tenapors SIA
Reģistrācijas numurs: 48503013798
Valodu zināšana: Latviešu
Darba dienas: Darbadienas
Darba laiks: 8-18
Atrašanās vieta: Dobele un raj., Dobele
Adrese, iela: Spodrības iela 1

Tagged In #autovadītājs,#CE,#darbs,#Dobele,#Gets,#kravas,#sludinājums,#teirdarbs,#Tenapors and #vakance

Pievienot atsauksmi