Darba vakance- asistents

Jan 12

26600018

Sazināties

Sludinājums apraksts

SIA “Lykkegaard” ir metālapstrādes uzņēmums, kas izstrādā, ražo, montē un komplektē metāla, interjera, apgaismojuma un elektroniskos izstrādājumus un to sastāvdaļas ciešā sadarbībā ar klientiem un piegādātājiem visā pasaulē. Saistībā ar ražošanas apjoma pieaugumu, komandai tiek aicināts pievienoties RAŽOŠANAS VADĪTĀJA ASISTENTS(-E)

Darba pienākumi:

Rasējumu izstrāde pēc klienta skices vai iesūtītajiem rasējumiem

Produktu tehniskās dokumentācijas sagatavošana ražošanai

Datu ievade un apstrāde uzskaites sistēmā

Ekonomisko – materiāla un darba patēriņa, aprēķinu veikšana pēc produkta saražošanas

Aktīva sadarbība ar produkta izstrādē iesaistītajām pusēm – klientu, ražošanas un loģistikas departamentu

Prasības kandidātiem:

Vidējā profesionālā izglītība, augstākā tehniskā izglītība būtu kā priekšrocība

Spēja lasīt, izstrādāt un pārbaudīt rasējumus, kas nepieciešami dažādos produkta izstrādāšanas etapos

Prasmes darbam ar atbilstošām datorprogrammām (sūtot pieteikumu norādīt, ar kādām pretendents iepriekš ir strādājis)

MS Office labā lietotāja līmenī

Teicamas plānošanas, organizatoriskās un komunikācijas prasmes

Labas latviešu un angļu valodas zināšanas

Mēs piedāvājam:

Stabilu atalgojumu sākot ar 1000 EUR bruto un vairāk izvērtējot kvalifikāciju un pieredzi

Izaugsmes iespējas

Veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika) un nelaimes gadījumu apdrošināšanu

Komfortablus darba apstākļus

Pastāvīgu darbu starptautiskā augošā uzņēmumā

Profesija: Asistents

Darba devēja statuss: Juridiska persona

Kompānijas nosaukums: SIA “Lykkegaard”

Reģistrācijas numurs: 43603019908

Vēlama izglītība: Ne zemāka par vidējo

Valodu zināšana: Latviešu

Darba dienas: Darbadienas

Darba laiks: 8:00-17:00

Atrašanās vieta: Jelgava un raj., Zaļenieku pag.

Adrese, iela: Kokaudzētavas iela 9

Teksts kopēts no: https://ej.uz/7s4r

Tagged In #asistents,#darbavakance,#Gets,#Jelgavasnovads,#Lykkegaard and #teirdarbs

Pievienot atsauksmi