Darba vakance- intervētājs

Nov 18

26600254

Sazināties

Sludinājums apraksts

INTERVĒTĀJS

DARBA APRAKSTS

RAIT Custom Research Baltic SIA, kura galvenā darbības sfēra ir tirgus un socioloģisko pētījumu veikšana Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

Meklē INTERVĒTĀJAS/-US telefoninterviju veikšanai

Mēs piedāvājam:

Papildus peļņas iespējas ( samaksu atbilstoši padarītajam darbam )

Darba apjoms – pēc vienošanās

Iespēju apvienot darbu ar mācībām vai pamatdarbu

Nepieciešamās apmācības interviju veikšanai

Iespēja strādāt attālināti no mājām, izmantojot interneta pieslēgumu.

Prasības kandidātiem:

Pieredze darbā ar cilvēkiem, labas komunikācijas prasmes

Spēja plānot savu laiku un augsta atbildības sajūta

Labas latviešu un krievu valodas zināšanas

Iemaņas darbā ar datoru

Gaidīsim Jūsu CV un motivācijas vēstuli ar norādi ” Telefonintervētājs/-a” uz e-pasta adresi Liana.Kalnina@raitgroup.com, telefons 26600254.

Sazināsimies ar kandidātiem, kurus aicināsim uz otro intervijas kārtu!

PRASMES

VALODU ZINĀŠANAS

Klausīšanās

Lasīšana

Dialogs

Monologs

Rakstīšana

Krievu

C1

C1

C1

C1

Latviešu

C1

C1

C1

C1

Alga bruto: 2 – 4 EUR

Vakances Nr.: 201111-4

Uzņēmums: RAIT CUSTOM RESEARCH BALTIC, SIA

Darba vietas adrese: LATVIJA, Dobele, Dobeles nov.

Kontaktpersona: Liāna Kalniņa

Darbības joma: Pakalpojumi

Aktuāla līdz: 21.12.2020

Pieteikto vietu skaits: 1

Teksts kopēts no: https://ej.uz/gb8d

Tagged In #darbavakance,#darbsnomājām,#Gets,#teirdarbs and #telefonintervētājs

Pievienot atsauksmi