Darba vakance konstrukciju atslēdzniekam

Nov 17

28355358

Sazināties

Sludinājums apraksts

Aicinām darbā metāla konstrukciju atslēdznieku

Darba pienākumi:

– Veikt visus detaļu montāžas darbus, cinkotu detaļu urbšana un detaļu līmēšana

Prasības:

– Vēlamas iemaņas vai zināšanas tehnisko dokumentu lasīšanā;

– Augsta atbildības sajūta un godprātīga attieksme pret darāmo darbu;

– Spēja pielāgoties maiņu darbam (darba dienās 6:15-15:00 un 15:15-24:00).

Piedāvājam:

– Bruto atalgojumu Eur 4.50 – 5.00 stundā;

– Godīgi nomaksātus nodokļus un sociālās garantijas;

– Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu;

– Specifisko procesu apmācību;

– Bezmaksas karstos dzērienus (kafija, kakao, buljons) un gāzēto ūdeni;

– Bezmaksas transports no Jelgavas;

– Atbalstu un draudzīgu darba kolektīvu;

– Izaugsmes iespējas.

SIA “East Metal” ir starptautisks metālapstrādes uzņēmums, viens no lielākajiem ražošanas uzņēmumiem metālapstrādes nozarē Latvijā. Pēc pasūtītāja skicēm vai rasējumiem izgatavojam nestandarta konstrukcijas. SIA “East Metal” galvenā ražotne atrodas Dobelē, ar struktūrvienībām Jelgavā un Daugavpilī. Kopā uzņēmumā nodarbināti vairāk kā 650 darbinieku.

Pieteikumu ar norādi “Atslēdznieks” sūtīt uz norādīto e-pastu.

Profesija: Atslēdznieks

Darba devēja statuss: Juridiska persona

Kompānijas nosaukums: East Metal SIA

Reģistrācijas numurs: 40003328791

Darba dienas: Darbadienas

Darba laiks: 6:15 – 15:00

Atrašanās vieta: Dobele un raj., Dobele

Adrese, iela: Uzvaras iela 55A

Teksts kopēts no: https://ej.uz/wg9k

Tagged In #darbavakance,#Dobele,#EastMetal,#Gets and #teirdarbs

Pievienot atsauksmi