Darba vakance mehāniķim

Nov 16

63720908

Sazināties

Sludinājums apraksts

 Aicinām darbā atslēdznieku – mehāniķi

Darba pienākumi:

– ražošanas iekārtu un palīgiekārtu ikdienas tehniskās apkopes veikšana – iekārtu remonts, pārbaude, regulēšana;

– ražošanas energoapgādes sistēmu apkope un remonts;

– ražošanas iekārtu nepārtrauktības nodrošināšana.

Galvenās prasības kandidātiem:

– atbilstoša profesionālā izglītība;

– praktiska pieredze atslēdznieka -mehāniķa amatā ar ražošanas iekārtu apkopēm un remontiem.

Mēs piedāvājam:

– interesantu un stabilu darbu vienā no vadošajiem nozares uzņēmumiem;

– nodrošinām apmācību, nepieciešamo tehnisko iemaņu iegūšanai;

– atalgojumu 1000 -1400 (bruto) pirms nodokļu nomaksas mēnesī;

– darbu maiņās no 6.00-14.30/14.30-23.0 0 (iespējams dažreiz darbs citā laikā, kad nestrādā ražošana)

– dotētas pusdienas;

– veselības apdrošināšanu pēc viena nostrādāta gada;

– kopējas sporta aktivitātes.

P. s. sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti uz otro atlases kārtu.

Profesija: Atslēdznieks

Darba devēja statuss: Juridiska persona

Kompānijas nosaukums: Tenax panel SIA

Reģistrācijas numurs: 40203186964

Vēlama izglītība: Ne zemāka par vidējo

Valodu zināšana: Latviešu

Darba dienas: Maiņās

Darba laiks: 6-14.30-23.00

Atrašanās vieta: Dobele un raj., Dobele

Adrese, iela: Lauku iela 23, Dobele

Teksts kopēts no: https://ej.uz/zxhs

Tagged In #darbavakance,#Dobele,#Dobelesnovads,#Gets,#teirdarbs and #Tenaxpanel

Pievienot atsauksmi