Darba vakance- strādnieks

Dec 12

27811757

Sazināties

Sludinājums apraksts

Locitech Production ir metālapstrādes uzņēmums Jelgavā, kas jau vairāk kā 10 gadus nodarbojas ar augstas kvalitātes interjera dizaina priekšmetu un mēbeļu ražošanu un visu produkciju eksportē uz Skandināvijas valstīm.

Šobrīd uzņēmums aicina savai komandai pievienoties METĀLAPSTRĀDES DARBINIEKUS

Galvenie darba pienākumi:

Veikt dažādas metālapstrādes operācijas pēc nepieciešamības, lai nodrošinātu efektīvu ražošanas procesu

Amata prasības kandidātiem:

Augsta atbildības sajūta pret veicamo darbu

Apķērība, izturība un precizitāte

Mēs piedāvājam:

Atalgojumu sākot no bruto EUR 4, 00 / stundā

Darbam nepieciešamo apmācību, darba apģērbu un instrumentus

Darba laiks: no 7:00 – 16:00

Darba vieta: Viskaļu iela 95, Jelgava

Lai pieteiktos amatam sūtiet savu CV vai zvaniet uz norādīto telefona numuru.

Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šī atlases konkursa norisei. Datu pārzinis un darba devējs ir Locitech Production SIA (Reģ. Nr. 40103170223).

Profesija: Strādnieks

Darba devēja statuss: Juridiska persona

Kompānijas nosaukums: Locitech Production SIA

Reģistrācijas numurs: 40103170223

Valodu zināšana: Latviešu, Krievu

Darba dienas: Darbadienas

Darba laiks: 7-16

Atrašanās vieta: Jelgava un raj., Jelgava

Adrese, iela: Viskaļu 95

Teksts kopēts no: https://ej.uz/pgos

Pievienot atsauksmi