Dobeles dzirnavnieks aicina darbā elektriķi darbam Dobelē, alga no 5.80 eiro/h bruto!

Mai 13

0000000000

Sazināties

Sludinājums apraksts

Darba pienākumi:

  • rūpniecisko elektroiekārtu un elektromašīnu uzstādīšana, remonts un apkope;
  • elektromontāžas darbi, elektrokabeļu un gaismekļu uzstādīšana;
  • sadales skapju un elektroapgādes sistēmu uzstādīšana, remonts un apkope;
  • tehniskās dokumentācijas, izpildshēmu un rasējumu pārzināšana un uzturēšana;
  • komplektēt darbam nepieciešamos materiālus, izvēlēties atbilstošos instrumentus un palīgiekārtas, pārbaudīt un uzturēt tos darba kārtībā.

Prasības:

  • atbilstoša izglītība;
  • attīstīta tehniskā un loģiskā domāšana, spēja patstāvīgi veikt nepieciešamos aprēķinus;
  • vēlme apgūt jaunas prasmes, strādājot mūsdienīgā un atraktīvā jaunu cilvēku komandā;
  • pozitīva attieksme pret darbu, precizitāte un augsta atbildības sajūta;
  • iespēja strādāt maiņu darbu vai ar elastīgu darba grafiku;
  • vēlamas krievu, angļu valodas zināšanas.

Darba vietas adrese:

  • Spodrības iela 4, Dobelē.

Mēs piedāvājam:

  • dinamisku, atbildīgu darbu vienā no vadošajiem graudu pārstrādes uzņēmumiem Baltijā;
  • sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu;
  • daļēji apmaksātas pusdienas;
  • draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu;
  • algu sākot no 5.80 EUR/stundā.

Lūdzam ņemt vērā, ka sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz darba pārrunām.

Izvēlieties sev ērtāko veidu, lai līdz 2020.gada 20.maijam pieteiktos darbam AS “Dobeles dzirnavnieks”:

  • atsūtiet CV ar norādi “Elektriķis” uz e-pastu: dzirnavnieks@dzirnavnieks.lv
  • atsūtiet CV pa pastu uz adresi AS “Dobeles dzirnavnieks” Spodrības ielā 4, Dobelē, LV-3701

Pieteikties var šeit – https://dzirnavnieks.lv/2020/05/05/elektrikis/?fbclid=IwAR182L8shsbqH87UK2R9pwww_xTBvl3AcktKEVwOVj0IxU4l34Jlp9K4L1w

Pievienot atsauksmi