Palīgstrādnieki, Slīpētāji, un maiņu vadītāji Darbs gan Latvijā, gan Ārzemēs

Jūl 10

24777999

Sazināties

Sludinājums apraksts

AICINAM DARBĀ

SIA MetPro metālapstrādes uzņēmums meklē patstāvīgā darbā Dažāda amata strādniekus gan Latvijā, gan ārzemēs.

Vakances:

  • Ceha strādnieks (SLĪPĒTĀJS, PULĒTĀJS) bez kaitīgiem ieradumiem ar nopietnu attieksmi pret uzticētajiem darba pienākumiem.
  • Palīgstrādnieki
  • Maiņu vadītāji (Brigadieri)

Darba pienākumi:

·       Ceha strādnieks (SLĪPĒTĀJS/PULĒTĀJS), kas prot slīpēt metāla virsmas un strādāt ar leņķa slīpmašīnām (fleksi), cauruļu lentes slīpmašīnām, pneimatiskajiem instrumentiem; (Darbs gan Latvijā, gan Ārzemēs.)

·       Palīstrādnieki pie pakošanas līnijas, janovieto tukšais iepakojums uz līnijas un jāsapako jau gatavs produks kastēs. (Darbs Latvijā)

·       Palīstrādnieki krāsošanas cehā– mazgabarīta detaļu karināšana uz konvojiera āķiem svars līdz 1kg.

·       Maiņu vadītāji (Brigadieri)- darba procesa uzraudzīšana un reģistrēšana (Darbs Ārzemēs)

Prasības kandidātam:

·       Fiziskā izturība;

·       Spēja veikli un ātri strādāt;

·       Precizitāte un kārtība darba izpildē;

·       Spēja laikā un pēc norādījumiem veikt uzdoto uzdevumu;

·       Pozitīva attieksme;

·       Godīgums un augsta atbildības sajūta;

·       Labas komunikācijas prasmes;

·       Iepriekšēja darba pieredze un atbilstoša izglītība profesionālajā jomā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Papildus prasības maiņu vadītājiem (brigadieriem) angļu valodas zināšanas un minimālas datorprasmes tiks uzskatītas par priekšrocību,

Piedāvājam:

  • Stabilitāti pieredzējušā uzņēmumā;
  • Sociālās garantijas;
  • Nomaksātus nodokļus;
  • Labu atalgojumu no 4 – 8 euro/stundā uz rokas;
  • Nodrošinātu dzivesvietu
  • Atsaucīgus kolēģus un vadītājus;
  • Godīgu attieksmi;
  • Iespēju iegūt jaunas zināšanas;
  • Darba laiks – no 8:00 līdz 17:00;
  • Darba vieta – ar iespēju strādāt gan Latvijā gan ārzemēs.

Kontaktinformācija:

·       Papildinformācija – Ja Jūs esat enerģiska un komunikabla persona, ir vēlme strādāt un attīstīties, tad zvaniet vai sūtiet savus CV, sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz darba pārrunām;

·       E-pasts: cv@metpro.lv

·       Tālrunis: +371 24777999

Pievienot atsauksmi