Pārdot 2-stāvu(+mansards) izremontētu māju Aucē par 37,200 eiro!

Jūl 4

25411173

Sazināties

Sludinājums apraksts

Burvīgā māja atrodas mazpilsētā Aucē, kur ir iespējas dzīvot kā ģimenei, tā arī jauniešiem, kuri strādā Jelgavā vai Rīgā. Auce atrodas apmēram 100 km no Rīgas un 60 km no Jelgavas. 

Infrastruktūra – viss ir uz vietas! Liela skola bērniem, bērnu laukumi, veikali ( elvi, top utt.), ģimenes ārsti un aptieka, sabiedriskais transports. Ir interesanti tūrisma objekti apkārt un peldvietas, par to interesēties Auces tūrisma centrā.

Par māju, tad ir atjaunoti galvenie būves elementi – jauns jumts, logi, fasāde.

Inžinierkomunikācijas – ūdens no spices labā kvalitātē, kanalizācija: iekšējā, labā stāvoklī, jaunas teknes un notekcaurules, centrālapkure ar malkas katlu ( bargākajās ziemas malkas un brikešu izmaksas uz apkures sezonu sastāda no 700-1000 eiro ). Ir arī atsevišķs kamīns viesistabā.

Mājai ir 2 stāvi ar neizbūvētu mansardu, kā arī ir pagrabs. Sienas ir nosiltinātas ni iekšpuses, istabas ir veikts kapitālais remonts – nosiltinātas reģipša sienas, koka grīdas, jauna elektroinstalācija, jauni radiatori un apkures sistēma. Ir 2 toletes, pa vienai katrā stāvā, 2 stāvā vannas istabai ir apsildāmā grīda. 

Mansardam ir nosiltinātas grīdas un kuru var izbūvēt par ļoti skaistu studio tipa dzīvokli vai ļoti plašu guļamistabu.

Mājas kopējā platība ar piegulošos teritoriju sastāda 1728m2. Ir vēl arī garāža, saimniecības ēkas un telpas pirts uzbūvei. Apkārt teritorijai ir nopirkts žogs, bet vēl nav uzlikts.

Vieta ir ļoti laba, jo tuvākie kaimiņi ir patālu un arī satiksme apkārt nav intensīva, tā kā šī būs īsta vieta grillu vai dārza ballīšu vietai.

Sīkāka informācija caur telefonu, lūgums zvanīt vai rakstīt vakaros.

Apskatāma arī iespēja maksāt pa daļām, ja pirma iemaksa sastāda 65%.

Tagged In #2stavu,#atputa,#Auce,#aucesnovads,#centrālapkure,#darzs,#dzivojama,#garāža,#Gets,#gimene,#grills,#jauns,#Jelgava,#jumts,#kamins,#kanalizacija,#maja,#mansards,#pagraba,#pagrabs,#pardot,#pirts,#plass,#renovacija,#Rīga,#saimniecibaseka,#siltinasana,#skaists,#sludinājums,#spice,#udens and #žogs

Pievienot atsauksmi

Sludinājuma reitings: